Відбулась нарада директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області

1988

15 лютого 2019 року у приміщенні Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України відбулась обласна нарада керівників дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області.

У нараді взяли участь директори 18 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Присутніх привітав начальник  Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  Кулішов О.Ю. та спеціаліст І категорії Фішман Є. Д.

Під час наради, відповідно до порядку денного, проведено аналіз діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань формування річної статистичної звітності за формою № 5-ФК за 2018 рік. Проаналізовано рівень підготовки спортсменів ДЮСШ Миколаївської області, систему  роботи та ефективність контролю керівників за навчально-виховним процесом, склад тренерів-викладачів, що забезпечували навчальний процес у ДЮСШ Миколаївської області, використання сучасних інформаційних технологій для висвітлення  спортивно-масових заходів. Актуальним є питання співпраці ДЮСШ з обласними федераціями з видів спорту.

Також присутні обговорили Календар обласних спортивно-масових заходів, що проводитимуться серед учнів дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області у 2019 році.

Відповідно до результатів участі ДЮСШ у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях  у 2018 році та визначеного обласного рейтингу з олімпійських видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області, проведено нагородження призерів дипломами і кубками Миколаївського обласного (відділення) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

І місце посіла Веселинівська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Предчук С. М.);

ІІ місце – Первомайська дитячо-юнацька спортивна школа з видів спорту ім. В. В. Тофана (директор Паламарчук С. В.);

ІІІ місце – Вознесенська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Абдуллаєв М. А.).

За підсумками роботи у 2018 році, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл нагороджено:

–  директора Новоодеської дитчячо-юнацької спортивної школи Шаміна В. В.

– тренера Врадіївської дитячо-юнацької спортивної школи  Турчинського М. В.

У підсумку наради  визначено пріоритетні напрямки роботи ДЮСШ у 2019 році – участь збірних команд Миколаївської області у змаганнях Всеукраїнського рівня: Combat Games, змаганнях ІІ літньої Гімназіади України.

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів