Відбулась нарада директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області

1045

16 грудня у приміщенні Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України відбулась підсумкова нарада керівників дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області.

У заході взяли участь директори 16 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Присутніх привітав начальник  Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Кулішов О.Ю. та спеціаліст І категорії Фішман Є.Д.

Під час наради проаналізували діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань формування річної статистичної звітності за формою № 5-ФК за 2020 рік, рівень підготовки спортсменів ДЮСШ Миколаївської області, систему  роботи та ефективність контролю керівників за навчально-виховним процесом, склад тренерів-викладачів, що забезпечували навчальний процесс під час карантину у ДЮСШ Миколаївської області.

Також присутні обговорили проект Календаря обласних спортивно-масових заходів, серед учнів дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області у 2021 році та участь у  всеукраїнських заходах: ІІ Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед учнів «Combat Games», І Всеукраїнських пляжних іграх серед учнів «Beach Games», ІІІ літній Гімназіаді України.

Підбито підсумки результатів участі особистих змагань серед учнів ДЮСШ Миколаївської області в online-конкурсі «Sport in yor life». Призерів номінацій «Футбольний жонглер» та «Баскетбольний снайпер» нагороджено грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України.

За підсумками роботи у 2020 році, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл нагороджено:

–  директора Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи Власюка В.Д.;

–  директора Врадіївської дитячо-юнацької спортивної школи  Савчука О.О.;

  • директора Вознесенської дитячо-юнацької спортивної школи  Абдуллаєва М.А.

–  директора Очаківської дитячо-юнацької спортивної школи Саскевича В.В.;

–  директора Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту ім. Тофана В.В. Паламарчука С.В.

–  директора Новоодеської районної дитячо-юнацької спортивної школи Шаміна В.В.

–  директора Баштанської дитячо-юнацької спортивної школи Дерев’янка В.В.;

У підсумку наради  визначено пріоритетні напрямки роботи ДЮСШ у 2021 році: збільшення контингенту учнів ДЮСШ, ефективна співпраця директорів ДЮСШ з місцевими органами влади, підвищення рівня кваліфікації тренерів-викладачів, участь у обласних  та Всеукраїнських  спортивних заходах.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів