Відбулась нарада директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області

1446

20 грудня у приміщенні Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась обласна нарада керівників дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області.

У нараді взяли участь директори 15 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Присутніх привітав начальник  Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Кулішов О.Ю. та спеціаліст І категорії Фішман Є.Д.

Під час наради, відповідно до порядку денного, проведено аналіз діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань формування річної статистичної звітності за формою № 5-ФК за 2019 рік. Проаналізовано рівень підготовки спортсменів ДЮСШ Миколаївської області, систему  роботи та ефективність контролю керівників за навчально-виховним процесом, склад тренерів-викладачів, що забезпечували навчальний процес у ДЮСШ Миколаївської області, використання сучасних інформаційних технологій для висвітлення  спортивно-масових заходів. Актуальним є питання співпраці ДЮСШ з обласними федераціями з видів спорту.

Також присутні обговорили Календар обласних спортивно-масових заходів, що проводитимуться серед учнів дитячо-юнацьких шкіл Миколаївської області у 2020 році.

Відповідно до результатів участі ДЮСШ у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях  у  2019 році та визначеного  обласного рейтингу з олімпійських видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області проведено нагородження призерів дипломами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

І місце посіла Баштанська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Дерев’янко В.В.);

ІІ місце – Врадіївська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Савчук О.О.);

ІІІ місце – Первомайська дитячо-юнацька спортивна школа з видів спорту ім. В.В. Тофана (директор Паламарчук С.В.).

За підсумками роботи у 2019 році, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл нагороджено:

– директора Баштанської дитячо-юнацької спортивної школи Дерев’янка В.В.;

– директора Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи Власюка В.Д.;

– директора Врадівської дитячо-юнацької спортивної школи Савчука О.О.

Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено:

– директора Очаківської дитячо-юнацької спортивної школи Саскевича В.В.;

– директора Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи з видів спорту Паламарчука С.В.

– директора Новоодеської районної дитячо-юнацької спортивної школи Шаміна В.В.

У підсумку наради визначено пріоритетні напрямки роботи ДЮСШ у 2020 році – участь збірних команд Миколаївської області у змаганнях Всеукраїнського рівня: Combat Games, змаганнях ІІ літньої Гімназіади України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів