Відбулась нарада методистів РНМЦ міста Києва

1160

28 серпня у столичному колежі №272 імені В.О. Сухомлинського в рамках ІІ Київського освітнього форуму для працівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва (вчителів-предметників) «Нова українська школа: разом до успіху» відбулася спільна нарада методистів з фізичної культури районних науково-методичних центрів Департаменту освіти і науки КМДА та спеціалістів Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Фахівці з фізичної культури підвели підсумки минулого спортивного 2017/2018 навчального року і обговорили попередній календар змагань з видів спорту та спортивних форумів серед школярів Києва на 2018/2019 навчальний рік.  Не оминули також питання співробітництва і комунікації між структурами, які причетні до організації змагань серед учнів ЗЗСО. Присутні виклали своє бачення майбутнього фізичної культури у закладах загальної середньої освіти міста Києва, організації та строків проведення комплексних змагань та змагань з видів спорту серед школярів.

Мажорною нотою стало урочисте нагородження кращих у міських змаганнях минулого 2017/2018 навчального року.  Дніпровський район отримав нагороду – І місце у загальному медальному заліку за підсумками змагань з видів спорту ЗЗСО 2017/18 н.р. Друге місце посів Оболонський, а третє Солом’янський район міста Києва. Безпосередньо серед закладів загальної середньої освіти столиці кращими стали представники ліцею №208 Дніпровського району зі здобутком у три золоті нагороди і дві срібні.  Друге місце вибороли юні спортсмени школи І-ІІІ ступенів №104 імені О. Ольжича Оболонського району – одна золота нагорода та одна срібна. Третє місце посіла школа І-ІІІ ступенів №163 імені М. Кирпоноса Шевченківського району, у скарбничці якої одна золота та дві бронзові нагороди. Також представники Деснянського району отримали нагороду за активну участь у фізкультурно-масових заходах та змаганнях з видів спорту серед учнів ЗЗСО міста Києва та високі досягнення команд району у Всеукраїнських змаганнях  2017/2018 навчального року.

На останок методистам були передані сертифікати спортсменів за участь у Всесвітній літній Гімназіаді 2018 для подальшого урочистого вручення переможцям загального командного заліку міжнародних змагань серед школярів.

Київське міське відділення Комітету з ФВС С‎МОН України

Коментарі

коментарів