Відбулась нарада організаційного комітету з проведення Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв

1246

24 квітня 2018 року в селищі Калинівка Васильківського району у спортивному комплексі ім. Івана Піддубного районної дитячо-юнацької спортивної школи зібрався на першу робочу нараду організаційний комітет з проведення Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв на Кубки козацького полковника Семена Палія. З цього року завдяки плідній співпраці громадської організації «Козацький лицарський клуб» (голова Чернишенко О.І.), Васильківської районної державної адміністрації, Калинівської селищної ради, Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з іншими патріотичними організаціями України, цей фестиваль переростає з статусу обласного у Всеукраїнський. До нас в гості, крім команд з Київської області (м.Фастів, м.Васильків, Васильківський район, м. Біла Церква, смт Володарка, м. Миронівка і т.д.) їдуть команди спортсменів відділень національних бойових мистецтв з Запоріжжя, Рівного, Дніпра, Миколаєва, Луцька, Києва….

Нарада відбулась за участі і під керівництвом голови Васильківської районної державної адміністрації Одинця Владислава Івановича. Він зібрав команду професіоналів. Проведення Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв заплановано на 12 травня.

Попереду багато підготовчої роботи, але Свято вийде на славу.  Воно об’єднає спортсменів, батьків, тренерів, учасників АТО, козаків і просто гостей свята борцівськими поєдинками в спортивному комплексі, показовими виступами з українських бойових мистецтв, боїв на шаблях та різноманітними виставками і майстер класами народних майстрів.

Коментарі

коментарів