Відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання «вищої школи» Тернопільської області

333

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело нараду з завідувачами кафедр фізичного виховання та головами спортивних клубів університетів на тему «Організації та проведення V Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади у 2021 році та обговорення проєкту Регламенту XVI літньої Універсіади України». Нарада проводилась на базі інтернет платформі Zoom.

До обговорення долучились начальник відділу розвитку спорту управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Валерій Кравчук, представники  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Західноукраїнського національного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

Головним питанням наради було організація та проведення спортивно-масових заходів в рамках Відкритої Універсіади Тернополя. За підсумками роботи команди «вишів» надішлють свої пропозиції щодо видів спорту, місця проведення та можливих змін в умови допуску учасників.

Окрім обласних змагань, начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників наради з проєктами регламентів про проведення ІІІ зимової та  XVI літньої Універсіада України у 2021 році. В процесі роботи учасники домовились і надалі, в разі потреби, проводити наради в доступному в сьогоднішніх реаліях форматі на онлайн платформах та в найближчий час спільними зусиллями розпочати обласну Універсіаду!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів