Відбулась нарада з директорами столичних СДЮШОР та ДЮСШ

757

2 вересня на базі Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву – 6 відбулась нарада директорів СДЮШОР та ДЮСШ міста Києва та представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Начальник відділення Сергій Бобровник висвітлив головне питання наради – проведення заходу, присвяченого Дню учнівського спорту в Україні, котре буде проводитися 24 вересня на спортивній базі Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю Дніпровського району м. Києва. Він розповів про формат проведення та програму свята та запросив присутніх з їх вихованцями взяти безпосередню участь у святкуванні.

Також була приділена увага проведенню відбіркових змагань ІІІ літньої Гімназіади України, проведення якої заплановано Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у 2020-2021 навчальному році.

Загалом нарада пройшла в оптимістичному настрої, з вірою, що перешкод для проведення різноманітних спортивних заходів, змагань та зустрічей цього навчального року буде якомога менше.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює слова вдячності СДЮШОР-6 за надану можливість зустрітися з представниками столичних СДЮШОР та ДЮСШ на їх території.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів