Відбулась нарада з представниками дитячо-юнацької спортивної школи «Дарниця»

1152

9 липня на базі ДЮСШ «Дарниця» відбулась нарада з питань розвитку, організації та проведення спортивних заходів з бейсболу.

Головною темою зустрічі було обговорення розвитку та популяризації бейсбольного спорту в Україні та проведення змагань у майбутньому.

На нараді були присутні представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та Тетяна Іщук.

Директор ДЮСШ «Дарниця» Євгеній Ткаченко та тренери-викладачі Вікторія Григор’єва та Олег Мічурін представили свій задум провести в Україні Міжнародний студентський бейсбольний турнір пам’яті Джона Маккейна, кандидата у президенти США, який активно підтримував Україну під час Революції гідності та був великим шанувальником бейсболу.

Обговорення відбувалось досить жваво, запропоновано багато пунктів, на яких варто акцентувати увагу при підготовці та плануванні такого заходу. Загалом зустріч пройшла динамічно та плідно.

Проведення такого рівня турніру в столиці дасть новий поштовх в розвитку цього виду спорту та підвищить зацікавленість в ньому молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів