Відбулась нарада за участі керівників та викладачів фізичного виховання коледжів Тернопільської області

378

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на базі інтернет платформі Zoom провело нараду керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти (коледжі) Тернопільської області Учасниками зустрічі стали представники Галицького ЗФПО ім. В.Чорновола, Технічного ЗФПО ТНТУ ім. І.Пулюя, Тернопільського ЗФПО харчових технологій і торгівлі, Чортківського гуманітарно-педагогічного ЗФПО, Кременецького ЗФПО ТНТУ ім. І.Пулюя, Зборівського ЗФПО ТНТУ ім. І.Пулюя, Бережанського агротехнічного ЗФПО ВП НУБІП України.

Начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників з документами, що на даний час регламентують умови проведення спортивних та оздоровчо-масових заходів в рамках обмежень викликаних пандемією. Спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький розказав про проєкт проведення Спортивних ігор серед студентів закладів та звернувся з проханням подати на адресу відділення пропозиції від навчальних закладів щодо їх бачення проведення Ігор та видів спорту учасниками яких стануть команди закладів. 

Окрім спортивної активності, були підведені підсумки здачі закладами річних статистичних звітів, спеціалістів фізичного виховання ознайомили з новим видом рухової активності SportCraft Games Online та Кіберспортом.

За результатами зібраних пропозицій буде сформоване Положення про проведення Студентських спортивних ігор, що дасть змогу проведення змагань з доступних та безпечних видів спорту та стане додатковою мотивацією для студентів активізувати свою спортивну активність.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів