Відбулась обласна семінар-нарада з «Розвитку фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти Луганської області у 2023-2023 н. р.»

267

За ініціативи Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Комітетом фізичного виховання та Луганською обласною державною адміністрацією 6 жовтня 2023 року було проведено обласну семінар-нараду з «Розвитку фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти Луганської області у 2023-2023 навчальному році». 

В роботі сьогоднішнього семінару приймали участь більше 200 учасників – це керівники, методисти і фахівці структурних підрозділів освіти, молоді та спорту об’єднаних територіальних громад, військових адміністрації нашого регіону, керівники, завідувачі кафедр і викладачі фізичного виховання вищих навчальних закладів, керівники і вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Луганщини.

Також до участі у семінарі приєднались організатори і запрошені гості: 

– Вадим Стеценко – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;

– Катерина Безгинська – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації; 

– Юрій Стецюк – директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації;

– Антон Волохов – начальник Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

– Віктор Острєцов – начальник Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Після привітальних слів почесних гостей та організаторів заходу було оголошено порядок денний роботи семінару-наради.

Першим питанням. яке розглянули учасники семінару стала презентація «Стратегія розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти» (доповідачі – голова Комітету ФВС МОН України Вадим Стеценко, заступники голови Комітету ФВС МОН України Олександр Ігнатко, Сергій Антропов).

Наступним питанням було ознайомлення з результатами та планами проведення Всеукраїнських спортивних і спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України серед здобувачів освіти Луганської області у 2023-2024 навчальному році (доповідач заступник начальника Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Андрій Гожедрянов).

Далі фахівців та працівників освітньої галузі ознайомили з  новим обласним фізкультурно-оздоровчим онлайн заходом серед учнівської молоді «Учнівська ліга Луганщини» (доповідач головний спеціаліст Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Володимир Пархомович). Цей захід планується проводити два рази протягом 2023-2024 навчального року серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти Луганської області.

По завершенні було підведенні підсумки роботи семінар-наради.

Оргкомітет заходу висловлює слова подяки всім учасникам заходу за активну, плідну роботу, бажаємо Вам мирного неба і міцного здоров’я, натхнення і невичерпної життєвої енергії, нових звершень та успіхів у всіх починаннях. І звісно, нам всім скорішої Перемоги і повернення до рідного дому! Ще раз дякуємо і до нових зустрічей. 

Дякуємо Збройних Силам України та всім Захисникам та Захисницям, за змогу бути сьогодні разом, прокидатися зранку та  пізнавати навколишній світ, за змогу виховувати дітей, за змогу жити!

Пам’ятаємо всіх хто загинув у цій страшній, підступній війни, хто віддав своє життя за нашу Свободу, за наше мирне Майбутнє!

Слава Україні!

Вічна пам’ять загиблим.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів