Відбулась онлайн нарада директорів ДЮСШ Миколаївської області

332

19 лютого начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов провів онлайн-нараду з директорами 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

В ході наради обговорено питання організації навчально-тренувального процесу у ДЮСШ Миколаївської області організація та проведення обласних змагань серед учнів ДЮСШ. Сплановано методичну роботу: визначено терміни та місця проведення семінарів для тренерів-викладачів з видів спорту: футболу, волейболу, гандболу.

Ефективність контролю керівників за навчально-виховним процесом, склад тренерів-викладачів, що забезпечували навчальний процес у ДЮСШ Миколаївської області, використання сучасних інформаційних технологій для висвітлення  спортивно-масових заходів. Актуальним є питання співпраці ДЮСШ з обласними федераціями з видів спорту.

Директори ДЮСШ окреслили актуальні проблеми у роботі:

  • відсутність медичних працівників;
  • недостатнє фінансування на спортивно-масовы заходи;

У підсумку онлайн-наради  визначено пріоритетні напрямки роботи ДЮСШ у 2021 році – участь збірних команд Миколаївської області у змаганнях Всеукраїнського рівня: ІІІ літньої Гімназіади України.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів