Відбулась онлайн нарада директорів ДЮСШ Миколаївської області

691

31 серпня, згідно з планом роботи Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, проведено онлайн нараду з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області, заступниками директорів та методистами. У заході взяли участь 26 осіб.

Нараду провели начальник відділу Світлана Юсупова та спеціаліст І категорії Євген Фішман. 

В ході наради обговорено питання організації навчально-тренувального процесу у ДЮСШ Миколаївської області у 2020-2021 навчальному році, організація та проведення обласних змагань серед учнів ДЮСШ. Розглянуто календар Всеукраїнських змагань: ІІІ літньої Гімназіади України та шкільних Пляжних ігор «Beach Games», ЧУ України «Стрімкий м’яч» з гандболу.

Сплановано методичну роботу: визначено терміни та місця проведення семінарів для тренерів-викладачів з видів спорту: футболу, волейболу, гандболу. Визначено терміни проведення курсів підвищення кваліфікації тренерів-викладачів. 

Особливу увагу приділено виконанню нормативних документів щодо запобігання коронавірусної інфекції: Постанови КМУ від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та питанню особистої відповідальності директорів ДЮСШ за створення безпечних умов під час навчально-тренувального процесу.

У підсумку наради визначено пріоритетні напрямки роботи ДЮСШ Миколаївської області у 2020-2021 роках: 

  • залучення дітей до занять фізичної культурою та спортом;
  • збільшення контингенту учнів ДЮСШ;
  • підвищення кваліфікаційного рівня тренерів-викладачів;
  • участь у обласних змагань;
  • підвищення рейтингу ДЮСШ за рахунок участі у Всеукраїнських змаганнях.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів