Відбулась онлайн-нарада серед представинків фізичного виховання та спорту ЗВО Черівецької області

233

На базі Буковинського державного медичного університету відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання завідувачів кафедр, керівників і викладачів фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти Чернівецької області. 

Голова методичного об’єднання доцент Палічук Ю.І. озвучив учасникам план проведення цього заходу. Доцент кафедри Слухенська Р.В. в своїй презентації ознайомила з навчально-матеріальною та спортивною базою університету. З особливостями проведення занять з фізичного виховання та проведення спортивно-масових заходів в умовах карантину розповіла старший викладач Куліш Н.М. Викладач Єрохова А.А. представила фрагменти відкритого заняття. Ознайомлення з роботою спортивного клубу закладу у вигляді презентації провели старші викладачі Андрієць М.М. та Городинський С.І.

Учасники засідання обмінялись досвідом організації онлайн-занять і спортивних заходів та необхідності удосконалення методик їх проведення в умовах карантину.

В роботі методичного об’єднання взяли участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський та спеціаліст І категорії Василь Садовой.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів