Відбулась відкрита першість з волейболу серед юнаків

2326

Бучанська дитячо-юнацька спортивна школа провела відкриту першість з волейболу серед юнаків 2005 р.н. та молодших, присвячену 32-й річниці Чорнобильської трагедії. На турнір було запрошено багато команд, але приїхати змогли команди Чернігівської, Ірпінської та Бородянської районної (сел. Немішаєве) ДЮСШ. Ігри були дуже цікавими, напруженими та непередбачуваними. Треба було бачити обличчя цих юних спортсменів, залиті потом, коли рахунок досягав критичної позначки 24:24 і кожне очко буквально “вигризалося” із рук суперника (гра Ірпінь – Буча) і адреналін зашкалював. Але вдача цього разу усміхнулася ірпінцям і вони перемогли з рахунком 2:0 (28:26; 25:22). Запеклою виявилася і гра Чернігів – Ірпінь, де в третій вирішальній партії чернігівський кращий “боєць” одними силовими подачами догнав рахунок і команда виборола перемогу у грі 2:1 (25:20; 16:25; 15:13). І якою ж була ейфорія вболівальників, коли наша команда впевнено “розпекла” команду чернігівців з рахунком 2:0 (25:7, 25:14).

Завдяки впевненим діям зв’язуючих гравців Дмитрука Богдана та Владимирського Максима, сильним атакам нападаючих Дашевського Марка та Чернишова Микити, точним доводкам м’яча Зеленька Данила та Гурянова Євгена, наполегливості головних вболівальників (9 гравців запасу) команда виборола 2 місце в турнірі. Для команди немішаєвців це були перші серйозні змагання, тому вони боролися як могли і, навіть, виграли одну партію у наших початківців 2006-2007 р.н. Всі учасники змагань роз’їхалися по домівках задоволені і вдячні організаторам цього турніру.

Перможець змагань (Ірпінська ДЮСШ), призери (Бучанська та Чернігівська ДЮСШ) отримали кубки, дипломи, медаліі, 4-та команда-учасниця – грамоту за участь та солодощі, кращі гравці кожної команди нагороджені памятними статуетками та грамотами.

Дякуємо директору Бучанського НВК № 3 Морозенко Любові Олександрівні за створення найкращих умов для проведення змагань, директору ДЮСШ Гайдаю Олегу Олександровичу за допомогу в організації змагань, тренерам команд-учасниць, суддівській бригаді та батькам-вболівальникам, які увесь свй вільний час віддіють вихованню дітей.

 

Коментарі

коментарів