Відбулась VII звітно-виборчої асамблеї Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України

1562

Понад 50 представників спортивної спільноти Луганської області зібрались сьогодні в м. Сєвєродонецьку на проведення VII звітно-виборчої асамблеї Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, на якій заслухали доповідь Голови облвідділення НОК Кравченка М. М. про роботу в період з 2015 по 2018 роки та обрали нового Голову ЛОВ НОК України.

Понад 20 років Микола Михайлович очолював Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, його знають і поважають у всіх куточках Луганської області та за її межами. Він є автором та ініціатором проведення багатьох конкурсів, які згодом стали Всеукраїнськими та традиційними. Він запалює своєю енергією, азартом, бажанням та своїм олімпізмом.

На VII звітно-виборчу асамблею приїхав представник Національного олімпійського комітету України Карабін Мирослав Євгенович (м. Івано-Франківськ). Він передав вітальне слово від Голови НОК України С. Н. Бубки та слідкував за дотриманням процедури виборів Голови Луганського облвідділення НОК України, виконкому та заступників.

Більшістю голосів Головою Луганського облвідділення НОК України обрано Віктора Васильовича Острєцова. Вітаємо новообраного Голову ЛОВ НОК та сподіваємось, що робота з пропаганди олімпійського руху, ідей олімпізму буде продовжуватись та активізуватись на Луганщині.

Серед присутніх на VII звітно-виборчій асамблеї був Голова Луганської обласної державної адміністрації Ю. Гарбуз, начальник управління молоді та спорту ЛОДА А. Волохов, бронзова призерка Олімпійських ігор І. Янович, директор Інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка Ю.Полулященко, голови федерацій з олімпійських та не олімпійських видів спорту, начальники відділів сім’ї, молоді та спорту міських та районних адміністрацій, директори ДЮСШ та інші члени виконкому Луганського облвідділення НОК України.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів