Відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення НОК України

231

10 листопада відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення Національного олімпійського Комітету України, на якій було переобрано строком на 4 роки його теперішнього очільника Костенка Павла Івановича, з чим ми його щиро вітаємо!

Конференція відбувалась паралельно в офлайн і онлайн форматі, з метою створення можливості для участі в ній всіх членів організації. Під час засідання учасники мали змогу ознайомитись зі звітом про роботу КМВ НОК України за 2018-2022 роки, який надав голова організації Павло Костенко. Також учасники заслухали виступи членів КМВ НОК України щодо сумісної роботи протягом цих років з організацією і висловили свою підтримку в продовженні роботи на посаді голови КМВ НОК України Павла Костенка. Павло Іванович зі свого боку презентував перспективи розвитку КМВ НОК і плани його роботи до 2026 року, серед яких в тому числі і продовження співробітництва з закладами вищої освіти столиці.

Під час наради за пропозицією новообраного голови КМВ НОК України Павла Костенка були затверджені склади Виконавчого комітету, ревізійної комісії та членів КМВ НОК для роботи на період до 2026 року. До складу Виконавчого комітету КМВ НОК України увійшов і начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. 

Вітаємо наших колег з початком нового періоду і бажаємо плідної роботи і ефективної співпраці на благо розвитку спорту, фізичного здоров’я населення і все більшого поширення і популяризації ідей олімпізму серед киян, а особливо серед учнівської і студентської молоді столиці.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів