Відбулася нарада керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Миколаєва

603

1 лютого керівники фізичного виховання фахової передвищої освіти м. Миколаєва взяли участь у нараді з питання організації та проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у ІІ півріччі 2020-2021 н.р.

На початку заходу начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Світлана Юсупова провела установчу нараду та ознайомила присутніх з планом роботи на 2021 рік: 

  • проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів;
  • участь студентів закладів фахової передвищої освіти Миколаївської

області у Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів.

У ході наради керівники фізичного виховання Миколаївського будівельного коледжу КНУБА Марина Роленко, Миколаївського політехнічного коледжу Олександр Глова, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету Михайло Коржевський, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій Тетяна Семенова та Голова циклової комісії «Фізичного виховання» Миколаївського базового медичного фахового коледжу Оксана Шпилєва надали інформацію у якому режимі працюють заклади фахової передвищої освіти станом на 01 лютого 2021 року. Керівники проінформували, що в коледжах навчальні заняття з фізичного виховання та секційна робота зі студентами проводяться у відповідності до вимог карантину: обов’язково використовуються антисептичні засоби, у спортивних залах допускаються групи з кількістю студентів не більше ніж 20 осіб.

Основним питанням наради визначено проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у березні-травні 2021 року. Присутні обговорили, місця, терміни проведення змагань та видів спорту, які будуть включені до програми ХХ Спортивних ігор серед студентів коледжів м. Миколаєва у 2020-2021 н.р. Також визначили систему підведення підсумків.

Представниками закладів освіти обговорено План обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області на 2021 навчальний рік, визначено теми семінарів та форми їх проведення.

У підсумку заходу відбулося нагородження переможців та призерів онлайн-змагань «Sport in our life» (Спорт в нашому житті) серед студентів закладів фахової предвищої освіти Миколаївської області серед команд юнаків та дівчат.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів