Відбулася відкрита першість Бородянської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат

2268

За підтримки депутата Київської обласної ради Єрко Галини Гeоргіївни та дирeктора Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Мірзоєва Дениса Олександровича в смт Нeмішаєвe на базі Немішаївського агротехнічного коледжу, Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Немішаївського НВК відбулася відкрита першість Бородянської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2001 року народження і молодших та 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь одинадцять команд з Київської області.

Переможцями у старшій віковій категорії стали дівчата ДЮСШ м.Бориспіль, срібними призерами – команда Бородянської районної ДЮСШ (тренери Давидчук Богдан та Клокун Артем). Бронзу здобула друга команда з міста Бориспіль.

Серед дівчат 2005-2006 років народження І місце посіла команда Бородянської районної ДЮСШ (тренер Янчук Володимир Пантелеймонович), ІІ місце – ДЮСШ №13 м Києва, ІІІ місце – Бориспільська ДЮСШ.

Галина Єрко, як голова федерації жіночого волейболу в Бородянському районі, долучилась до організації та підтримала подарунками переможців і кращих гравців.

Коментарі

коментарів