Відбулись фінальні змагання Гімназіади області з шахів

1936

В Івано-Франківському Міському дитячому шаховому клубі «Дебют» завершились обласні змагання з шахів серед юнаків і дівчат у віковій категорії 2000–2002 р.н. за програмою Гімназіади України серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти II-III ступенів.

Талановиті шахісти змагались за програмою «Швидкі Шахи» за коловою системою 5 турів. Контроль часу: 15 хвилин на всю партію кожному гравцеві + 10 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Першість  фінальних змагань обласної гімназіади здобула команда Івано-Франківська у складі: Юліана Мальованого, Ігоря Нагорного, Ореста Войтичука, Людмили Іваницької, Софії Іваницької та Катерини Дем’янчук.

Срібло вибороли шахісти Калуша: Валентин Прокоф’єв, Іван Воробець, Сергій Лебідь, Анастасія Мокрецька, Юліана Німак та Анастасія Найда.

Бронза в активі шахістів Долинського району: Петра Братішка, Андрія Коваля, Олега Романа, Іліани Данилів, Ірини Куцалаби, Соломії Грицай.

Вітаємо переможців, призерів, їх наставників із здобутими досягненнями та очікуємо високих результатів на всеукраїнському етапі Гімназіади України 2018 року.

Коментарі

коментарів