Відбулись фінальні змагання Спартакіади пришкільних таборів

2254

  Підходить до завершення перша зміна пришкільних таборів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) південної зони Донецької області, а саме міста Маріуполя та районів.

Протягом трьох тижнів, дітям 1-4 класів, вихователі не давали засумувати та проводили для них різні спортивні змагання, естафети та конкурси. Також малеча брала участь у районних та міських спортивних змаганнях.

Першим етапом спартакіади пришкільних таборів були районні змагання, на них були виявлені кращі команди, які були запрошені на фінал.

У фінальній частині спартакіади, яка проводилась на стадіоні загальноосвітньої школи № 65, взяли участь найспритніші, найвеселіші та найспортивніші школярі. Кожну команду представляли 5 хлопчиків та 5 дівчаток.

Ці змагання покликані не тільки визначити переможців, а і створити атмосферу свята в грі-змаганні, виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття дружби, колективізму та взаємовиручки .

Змагання проводились за програмою:

  • «Веселі старти» – спортивні естафети з обручами, м’ячами та гімнастичним знаряддям;
  • рухливі ігри;
  • міні-футбол.

У кожній частині змагань судді визначали найсильніших, таким чином у Веселих стартах кращий результат показали хазяї спортивного майданчика, команда загальноосвітньої школи № 65.

У рухливих іграх свою організованість та вміння долати перешкоди показала команда загальноосвітньої школи № 10.

Найкращу гру у футбол показала команда загальноосвітньої школи № 64.

Переможці та призери отримали спортивні призи, медалі від Маріупольського Управління молоді та спорту і дипломи від Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів