Відбулись змагання юних баскетболістів з Маріуполя

1011

На базі Палацу спорту «Новатор» закінчилися змагання з баскетболу Спартакіади учнів (юнаків) закладів загальної середньої освіти  Південної зони Донецької області – міста Маріуполя та районів 2017-2018 навчального року.

Змагання проводились у два етапи. 48 команд змагалися за право представляти свій навчальний заклад на фінальних змаганнях. По дві кращі команди від районів були запрошені до другого етапу: команди СШ №42, ЗОШ №47 (Кальміуський район); ЗОШ № 53, 65 (Центральний район); СШ №5, ЗОШ №56 (Лівобережний район); ЗОШ №33, 54 (Приморський район).

Гарні удари, влучні кидки, цікаві комбінації показали спортсмени з усіх шкіл. Кожна команда гідна була стати чемпіоном. Головна суддівська колегія відзначила відмінну підготовку спортсменів, висловила подяку їх тренерам.

У складній, напруженій боротьбі перше місце виборола команда СШ №42, друге – команда ЗОШ №53, почесне третє місце посіли вихованці  ЗОШ №54.

Переможці та призери були нагороджені  дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями, кубками, спортивними призами Маріупольського Управління ФКС.

Вітаємо юних баскетболістів, бажаємо подальших успіхів на спортивних майданчиках країни та світу!