Відбулось онлайн-засідання круглого столу завідувачів кафедр фізичного виховання ЗВО

945

17 листопада за ініціативи завідувача кафедри фізичного виховання Центральноукраїнського національного технічного університету Володимира Ковальова та за сприянням Сергія Ілліча, начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відбулось засідання круглого столу. Тема зустрічі: «Кафедра фізичного виховання, як невід’ємна складова навчально-виховного процесу здобувачів вищої освіти закладу вищої освіти на сучасному етапі: стан, проблеми, перспективи», в обговоренні якої взяли участь понад сорок учасників. 

Багато хто висловив свої думки щодо повернення дисципліни «Фізичне виховання» до стандарту вищої освіти як обов’язкової та збереження кафедр фізичного виховання як невід’ємної складової навчально-виховного процесу – Юрій Щербина, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров`я, кандидат педагогічних наук, професор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Олексій Тимошенко, декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, доктор педагогічних наук, професор   Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Володимир Жуков, майстер спорту, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Також була приділена увага таким питанням як розвиток спортивно-масової роботи та спорту вищих досягнень, створення центрів студентського спорту, як організуючого та координуючого органу виховної роботи у закладах вищої освіти, забезпечення медичного обслуговування занять з фізичного виховання, навчально-тренувального процесу, забезпечення фінансування навчально-виховного процесу з фізичного виховання, роботи спортивних секцій, створення сучасної матеріально-технічної бази для студентського спорту тощо.

Вдячні Сергію Бобровнику, за запрошення взяти участь у засіданні круглого столу та Володимиру Ковальову за його організацію і проведення засідання, а також всім присутнім за думки, пропозиції та виступи.

Сподіваємося, що висловлені пропозиції будуть обов’язково враховані для зміцнення здоров’я студентської молоді.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів