Відбулось засідання президії Дніпропетровського відділення

1034

Засідання відбулося за участю голови Дніпропетровського обласного осередку федерації учнівського спорту України, голови обласної ради Пригунова Гліба Олександровича, начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Пшеничникова Олександра Петровича, голови постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді Сиченка Віктора Володимировича, виконавчого директора Дніпропетровського обласного відділення НОК України Дювбакова Олександра Сергійовича та директора ШВСМ Міфтахутдінової Діни Артурівни.

Під головуванням начальника відділення Бурі Євгенія Олександровича розглянуто:

– про підсумки роботи установ, закладів освіти області з  організації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи серед учнів та студентів у 2018 році;

– про активізацію роботи  спортивних клубів навчальних закладів,  та Дніпропетровського осередку федерації учнівського спорту України;

– нагородження переможців та призерів комплексних  спортивно-масових заходів 2018 року.

В доповіді Пригунова Г.О. було зазначено, що уроки фізкультури в школах мають бути і цікавими,  і безпечними, і корисними для здоров’я учнів.

Вони покликані заохочувати дітей до здорового способу життя, а Федерація учнівського спорту ставить перед собою на меті ще й додати до цього спортивного азарту. 

Не так давно я погодився на посаду голови обласного осередку Української федерації учнівського спорту. Не дивлячись на те, що змагання проводяться доволі активно, наприклад, в 2018 році було проведено 464 обласних зональних та фінальних змагань, в яких взяли участь більше 20 тисяч учнівської та студентської молоді, стан здоров’я та їх залученість у спорт є занизькими. Рівень захворюваності серед дітей зростає, 50% студентської молоді взагалі не займається спортом. 

Ми маємо пропонувати нашим дітям інше дозвілля, окрім популярних гаджетів. Учнівський спорт – це наш внесок у здоров’я майбутнього покоління! Зараз ми розпочали планування низки заходів із популяризації активного та здорового способу життя серед молоді.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів