Відбулось засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Херсонської області

260

19 березня в Херсонському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Херсонської області, в якому прийняв участь член Ради ректорів, начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кан Юрій Борисович.

Одним з питань порядку денного було обговорення наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2021 № 193 «Про затвердження Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді на період до 2025 року». З цього питання виступив Кан Юрій Борисович. Було прийнято рішення про необхідність подання пропозицій до відділення по плану заходів щодо виконання вище зазначеного наказу МОН від кожного закладу вищої освіти.

Також було прийнято рішення щодо підготовки звернення до Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради про виділення коштів на проведення обласних спортивно-масових заходів серед студентської молоді та участь збірних команд у Всеукраїнських заходах.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів