Відбулось засідання виконкому Спортивної студентської спілки м. Києва

97

Цими днями у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулось засідання виконкому Спортивної студентської спілки м. Києва. 

Відкрив засідання та привітав учасників Петро Мусійович Куліков – ректор Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор економічних наук, професор, президент Студентської спортивної спілки м. Києва, голова Ради ректорів Київського центру вищих навчальних закладів. Його слова: «ЗДОРОВА, ФІЗИЧНО ПІДГОТОВЛЕНА МОЛОДЬ, НАБЛИЖАЄ УКРАЇНУ ДО ПЕРЕМОГИ» стали лозунгом зустрічі та задали вектор спілкуванню.

Під час засідання було розглянуто напрямки роботи кафедр фізичного виховання столичних вишів і Спортивної студентської спілки м. Києва, обговорені проблеми, що пов’язані з проведенням спортивних заходів та змагань. Зокрема покращення фізичної і спортивно-військової підготовки студентів шляхом відновлення тирів, спортивних залів та майданчиків для проведення спортивних естафет з військовим напрямком, проведення занять зі стрільби, збирання та розбирання автоматів, проходження смуги перешкод тощо.

Особлива увага була приділена необхідності проведення аналізу закладів вищої освіти щодо наявності укриттів.

Робота виконкому пройшла плідно – було розглянуто та обговорено низку важливих питань щодо розвитку фізичного, військово-спортивного і патріотичного виховання студентської молоді в умовах війни. Адже реалії сьогодення диктують нам нові умови. І зараз вкрай важливим є забезпечення освітнього процесу з акцентом на патріотизм, національну свідомість та політичну культуру.

По закінченню зустрічі учасники привітали Петра Мусійовича з Днем працівників освіти і побажали йому творчих звершень, незгасаючого натхнення та упевнено йти вперед до нових цілей, перемог і вести за собою інших.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів