Відбулося чергове засідання Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області

1319

10 квітня 2019 року у м. Києві відбулося чергове засідання Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

У роботі засідання взяв участь голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський, виконавчий директор відділення НОК України в Київській області, Іван Куроченко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Анатолій Ільченко, члени Виконкому.

На розгляд засідання були винесені питання щодо проведення обласних заходів «Олімпійське лелеченя 2019» та «Олімпійський день 2019», а також стану комплектування навчальних груп та умови навчально-тренувального процесу в комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки».

Зокрема, заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області, Володимир Корнієко проінформував, про те що зональні змагання серед районів та міст обласного підпорядкування Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» заплановані на 13, 19 та 20 квітня 2019 року в п’яти територіальних зонах – м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Тараща, м. Васильків та смт Пісківка. До участі у змаганнях планується залучити близько 700 учасників. Переможці цих зональних змагань братимуть участь у обласному етапі заходу та матимуть змогу представити Київську область на Всеукраїнських змаганнях.

Виконавчий директор відділення НОК України в Київській області, Іван Куроченко повідомив, що обласний спортивно-масовий захід серед дітей, учнівської та студентської молоді «Олімпійський день-2019» цього року відбудеться у місті Ірпені. План проведення Олімпійського дня висвітлила начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Виконавчого комітету Ірпінської міської ради, Віолетта Кременчук.

Також, у ході засідання, директор Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний центр олімпійської підготовки”, Василь Наумчук відзначив, що в діяльності закладу, поряд з досягненнями, є певні проблеми щодо недостатнього фінансування на навчально-спортивну роботу та необхідність покращення матеріально-технічного забезпечення спортсменів та спортивної бази центру.

Учасники зустрічі заслухали також інформацію начальника Київського обласного відділення (філії) КФВС МОН, Анатолія Ільченка щодо діяльності шкіл олімпійської освіти в області, яких в Київській області, на даний час, нараховується двадцять закладів. На базі таких шкіл проводяться різні конкурси, майстер-класи та змагання з олімпійських напрямків роботи.

Членами засідання Виконкому було обговорено необхідність удосконалення роботи та впровадження нових підходів до співпраці відділення Національного олімпійського комітету України та КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”.

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів