Відбулося ІІІ засідання Координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при облдержадміністрації

1761

30 березня, відбулося ІІІ засідання Координаційних рад з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при облдержадміністрації у форматі веб-конференції з райдержадміністраціях, виконавчими комітетами Ніжинської, Новгород-Сіверської, Прилуцької, Чернігівської міських рад, представниками об’єднаних територіальних громад.

  З метою забезпечення координації дій з реалізації в області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»  розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено план заходів на 2018 рік.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш за активну участь у реалізації минулорічного плану заходів подякувала новоствореним об’єднаним територіальним громадам: Вертіївській, Сновській, Парафіївській.

З співдоповіддю виступив начальник Чернігівського обласного відділення «філії» Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України А.Ф.Скрипченко.

У 2017 році, в області активно проводилась робота у напрямку популяризації здорового способу життя серед населення. Так, були реалізовані заходи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, під час яких розповсюджувалась соціальна реклама, Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Залучені обласні, міські та районні ЗМІ з питань пропагування рухової активності, здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, в результаті  проведено 81 телепередача, 55 радіопередач, опубліковано 205 статей в газетах.

Підсумовуючи розглянуті питання, необхідно утворити відповідні Координаційні ради при Городнянській, Варвинській, Корюківській, Ніжинській райдержадміністраціях, виконавчому комітету міської ради Чернігова, та провести підготовку та розширену інформаційну роботу по проведенню щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення в області.

Чернігівське обл. відділення КФВС МОНУ

 

 

Коментарі

коментарів