Відбулося методичне об’єднання в Вашківецькому медичному фаховому коледжі

300

Відповідно до планів роботи обласного  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області 17 травня 2023 року відбулося засідання на базі Вашковецького медичного фахового коледжу.

Розглядалися питання на такі теми:

  1. Майстер-клас «Невідкладні стани, які можуть виникнути під час заняття фізичної культури та надання домедичної допомоги»
  2. Заняття з фізичної культури «Оволодіння технічними прийомами у волейболі»

Майстер-клас про надання домедичної допомоги проводили викладачі Голояд. Є.І., Мороз Б.П., Сащук Н.Г. з командою підготовлених студентів. Керівники та викладачі фізичного виховання на практиці освоювали та закріплювали навички надання невідкладної медичної допомоги на заняттях з фізичної культури.

На занятті  фізичної культури з оволодіння технічними прийомами у волейболі досвідом ділився Опарик М.М.

Учасники засідання також обговорили питання щодо подальшого проведення методичних об’єднань та фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів і спортивних змагань.

Начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Жукотинський Корнелій Костянтинович підвів підсумки засідання, вказав на актуальні проблеми та недоліки при роботі керівників і викладачів фізичного виховання зі студентською молоддю.

Спеціаліст І категорії обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій КОХАНЮК

    Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів