Відбулося нагородження кращих спортсменів-школярів на останньому дзвонику

3012

31 травня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права відбулись урочистості з нагоди свята «Останнього дзвоника». За підсумками навчального року були нагороджені найкращі вчителі, учні, працівники школи.

Від Київського міського голови Віталія Кличко були вручені Подяки вчителям школи, які передав присутній на заході депутат Київської міської ради Сергій Артеменко. Учнів школи – переможців районних та міських олімпіад з предметів нагородила директор школи Вікторія Тупало.

Був цей навчальний рік багатим і на спортивні події в житті школярів, а учням школи вдалося стати призерами і переможцями спортивних змагань з різноманітніших видів спорту. Так команди школи № 234 були в трійці найкращих в районних і міських змаганнях з баскетболу 3х3, змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», Шкільній футбольній і волейбольній Лігах м.Києва. Одними з найвищих спортивних досягнень цього року стали перемога збірної команди школи на змаганнях Гімназіади України з петанку, перемоги учнів школи на чемпіонатах Києва і України з легкої атлетики, а найбільшим досягненням стала перемога учня 7-В класу Артема Матвієнка на Чемпіонаті Європи з кунгфу.

Ці досягнення учнів, а також вкладені в ці перемоги знання і зусилля учителів з фізичної культури та директора школи, відзначило Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України керівник напрямку фізичного виховання учнівської молоді Володимир Лосєв вручив почесні відзнаки учням та вчителям з фізичної культури і оголосив Подяку директору школу Вікторії Володимирівні Тупало за самовіддану плідну працю та вагомий внесок і створення належних умов для розвитку і популяризації фізичної культури та спорту серед учнівської молоді.

Ця школа Дніпровського району по праву може називатися однією з найспортивніших шкіл міста Києва.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів