Відбулося відкриття фіналу V літньої Гімназіади України з гімнастики художньої

543

6 травня 2023 року в м. Біла Церква Київської області розпочалися фінальні змагання V літньої Гімназіади України з гімнастики художньої.

У змаганням беруть участь 96 гімнасток з 15 областей України та міста Києва та працює суддівська колегія у складі 30 суддів, затверджених наказом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та головна суддя – Лариса Гавренко.

На святі урочистого відкриття Анатолій Ільченко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Хвича Мепарішвілі, голова федерації учнівського спорту Київської області, депутат обласної ради, Олексій Копишинський, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Володимир Маціпура, полковник, директор 7 спортивного клубу привітали всіх учасників та побажали гімнасткам гарного настрою, витримки, віри в себе та власні сили.

Команду Київської області та учасниць змагань прийшли підтримати до 100 юних вболівальників та їхніх батьків – мешканців м. Білої Церкви.

Змагання будуть тривати три дні – до 8 травня, протягом яких будуть визначені переможниці, які представлятимуть Україну на Всесвітній Гімназіаді.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів