Відбулись вирішальні ігри Чемпіонату Донецької області з футзалу

682

З 29 по 31 жовтня 2019 року в приміщенні ФОК Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні обласні змагання Чемпіонату Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації).

За звання кращих змагалися 5 команд: студенти Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ, м. Лиман), Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ, м. Слов’янськ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ) та Донецького національного технічного університету (ДонНТУ, м. Покровськ).

Із вітальним словом до учасників звернувся начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко. Побажавши вдалої гри, він відкрив змагання.

За підсумками зіграних матчів кращими стали представники Донбаського державного педагогічного університету. Друге місце посіли господарі майданчику – команда Донбаської державної машинобудівної академії, а третє – студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Кращій гравець змагань – Марко Зубов (Донбаський державний педагогічний університет).

Кращій нападник – Тарас Гевлич (Донбаська національна академія будівництва і архітектури).

Кращій захисник – Роман Гримайло (Донбаська державна машинобудівна академія).

Кращій воротар – Андрій Міндьо (Донбаська національна академія будівництва і архітектури).

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів