Відбулись змагання Універсіади Києва з дзюдо

369

26 березня в Києві в рамках чемпіонату Києва з дзюдо на базі легкоатлетичного манежу відбулись змагання Універсіади м.Києва серед студентів закладів вищої освіти.

Участь в змаганнях взяли 17 студентів, що представляли 5 закладів вищої освіти м.Києва. Змагання проводились в 7 вагових категоріях серед чоловіків і жінок.

За результатами змагань перше місце загальнокомандного заліку посіла команда Національної академії внутрішніх справ, другими стала команда Національного авіаційного університету, а третє загальнокомандне місце посіла команда Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Щиро вітаємо студентів і їх тренерів-викладачів з успішними виступами. Висловлюємо слова подяки відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація дзюдо України» в місті Києві за співпрацю і допомогу в організації змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України