Відбулися звітно-виборчі збори громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини»

104

У м. Рівне відбулися чергові звітно-виборчі збори громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини». Спілка проводить свою діяльність уже понад 10 років. Метою роботи громадської організації є сприяння розвитку фізичного виховання, фізичної культури, спорту і самодіяльного руху серед студентської молоді закладів вищої та фахової передвищої освіти Рівненщини.

В складі громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини» перебуває 96 осіб. Голова громадської організації «Спортивна спілка студентської молодів Рівненщини», ректор Національного університету водного господарства та природокористування – Мошинський Віктор Степанович, виконавчий директор громадської організації «Спортивна спілка студентської молоді Рівненщини», начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту – Алексійчук Олександр Анатолійович.

До занять фізичною культурою та спортом залучено студентів із 6 закладів вищої освіти та 19 закладів фахової передвищої освіти. За звітний період з червня 2019 по червень 2024 року до фізкультурно-оздоровчої діяльності було залучено близько 10 000 студентів.

Робота Спілки членами звітно-виборчих зборів оцінена на високому рівні, усі члени правління були переобрані та залишаються і надалі виконувати свою роботу та примножувати здобутки на спортивній арені.

Висловлюємо щиру вдячність управлінню у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації в особі начальника – Ліпського Віталія Володимировича за фінансову підтримку у діяльності Спілки, керівникам федерацій з видів спорту області за допомогу в організації та проведенні заходів, завідувачам кафедр закладів вищої та фахової передвищої освіти за підготовку спортсменів та активну участь у заходах.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів