Відбувся чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики серед студентів ЗВО

195

15-16 грудня 2023 року в легкоатлетичному манежі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси відбувся чемпіонат Черкаської області серед студентів закладів вищої освіти. Захід проходив за програмою Всеукраїнських змагань з легкої атлетики „XXXV меморіал О. В. Тканка“ як ІІ етап XIX літньої Універсіади України в рамках ініціативи президента України „Пліч-о-пліч“ за сприяння відділення студентської спортивної спілки України в Черкаській області.

Спортсмени змагалися в 17 легкоатлетичних дисциплінах. 

У загальнокомандному заліку чемпіонами Черкаської області стали спортсмени Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, „срібло“ – у команди Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, „бронза“ – у команди Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює вдячність керівникам та тренерам-викладачам ОСДЮСШОР м. Черкаси, керівникам та викладачам ЧНУ за надану можливість проведення та високий рівень організації вищезазначеного заходу.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів