Відбувся Чемпіонат Черкаської області з тенісу настільного серед учнів ЗПО(ЗПТО)

194

29 березня 2023 року у спортивному залі ДНЗ “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів” пройшов чемпіонат Черкаської області з тенісу настільного (юнаки) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023 році. На заході були присутні почесні гості – заступник голови Черкаської районної ради Гончаренко Олександр Іванович,  Шевчук Віктор – виконувач обов’язків директора державного навчального закладу “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів”, які звернулись до учасників змагань з вітальним словом.

3. ДНЗ “Золотоніський професійний ліцей”;
  4. ДНЗ “Черкаське вище професійне училище”.
  5. ДНЗ “Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”.

Змагання проходили за змішаною системою. На першому етапі команди у групах виборювали право виходу до півфіналу. На другому етапі визначалися команда-переможець та команди-призери.

І місце виборола збірна команда юнаків ДНЗ “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. “Срібло” завоювала команда ДНЗ “Черкаський професійний ліцей” . Замкнула “Трійку” лідерів команда ДНЗ “Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України