Відбувся чемпіонат Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів

254

12 лютого 2022 року в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат міста Києва серед студентів та учнів з гирьового спорту.

Відкрила змагання Світлана Миколаївна Пільчевська-Лісевич – ветеран кафедри фізичного виховання і здоров’я медичного університету, яка саме в цей день відзначала своє 90-річчя. Вона виконала рекордний для її вікової групи ривок гирі вагою 6 кг, і цей результат було зафіксовано трьома суддями міжнародної категорії.

Також на відритті був присутній Бобровник Сергій Ілліч, начальник Київського міського відділення КФВС МОН, який привітав спортсменів та побажав їм гарних виступів та впевнених перемог.

Всього участь у чемпіонаті взяли 23 студенти шести столичних вишів: Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. А з 32 учнів столицю представляли вихованці школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Києва, середньої загальноосвітньої школи № 222 та Київського вищого професійного училища деревообробки.

За підсумками змагань золото виборола команда НМУ ім. О. О. Богомольця, срібні нагороди завоювала команда НУФВСУ, а бронзові – команда НАВС.

Переможці і призери змагань були нагороджені дипломами КФВС МОН та медалями і кубками Федерації гирьового спорту України.

Щирі слова вдячності ректорату Національного медичного університету імені О. О. Богомольця за гостинність та надану можливість проведення змагань.

Окрема подяка Щербині Юрію Володимировичу, професору кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, президенту Федерації гирьового спорту України та Міжнародної федерації гирьового спорту, майстру спорту, судді міжнародної категорії з гирьового спорту, рекордсмену Книги рекордів України і Книги рекордів Гіннеса за таку потужну підтримку гирьового спорту серед студентів.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів