Відбувся фінал ХХІІ Чемпіонату Києва з футболу серед ЗВО

565

21 вересня 2021 року на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся фінальний матч ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу, який серед команд столичних вишів проводить Футбольна асоціація студентів Києва спільно з Київським міським відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Радою ректорів Київського вузівського центру та Київською організацією профспілки працівників освіти і науки України.

Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 15 збірних студентських футбольних команд, де до фіналу вийшли команди Київського національного торговельно-економічного університету та Національної академії внутрішніх справ.

Суперництво відбувалося не лише на полі, а й на трибунах вболівальників, де зібралось близько 2500 студентів, які представляли команди та студентську громадськість столиці. Вболівальники КНТЕУ та НАВС влаштували справжній поєдинок підтримки, де лунали такі неймовірні децибели –  неймовірні емоції та неперевершений драйв.

Футболісти тримали в напрузі вболівальників обох сторін впродовж всього матчу. Команда КНТЕУ домінувала походу першого тайму і змогла вирватися на один гол вперед, який на 35-ій хвилині у ворота НАВС відправив гравець КНТЕУ Денис Хруль. Впродовж другого тайму на стадіоні вирували неймовірні емоції, обидві команди гідно відстоювали честь своїх вишів, але все ж таки чемпіоном м.Києва з футболу стала команда Київського національного торговельно-економічного університету з рахунком 1:0!

Тож переможці та призери Чемпіонату міста Києва з футболу: золото виборола команда КНТЕУ, срібні нагороди – команда НАВС, а бронза дісталась команді НУБіП України. Особисто підтримували свої команди і брали участь в нагородженні ректори ЗВО Анатолій Мазаракі (КНТЕУ) і генерал поліції першого рангу Володимир Чернєй (НАВС), проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України Сергій Кваша, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України Іван Крулько, президент ФАСК Вадим Місюра, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Володимир Артамонов і начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, Президент Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов та інші почесні гості.

За створену чудову атмосферу і організацію заходу велика подяка колективу Футбольної асоціації студентів Києва і її президенту Вадиму Місюрі. Щирі вітання футболістам і подяка за видовищну гру, а вболівальникам за потужну підтримку.

 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів