Відбувся фінал Кубку губернатора «Разом до перемоги» у віковій категорії U-10

233

2 червня, у місті Вознесенськ відбувся четвертий фінал Кубку губернатора Віталія Кіма «Разом до перемоги», організований Асоціацією футболу Миколаївської області (голова Олександр Пасічний) cумісно з Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та під патронатом начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. За звання найсильнішої команди змагалися колективи вікової категорії U-10 (2013-2014 рр.н.) м.Вознесенськ.

На відкритті змагань були присутні народний депутат України Артем Чорноморов, голова Вознесенської районної ради Спартак Гукасян, заступник голови АФМО Олександр Балакін, голова комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Людмила Діброва, голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола.

У цій віковій категорії фінальні змагання проходили у двох групах А і Б у кожній з ліг. У підсумку перші місця кожної групи розігрували між собою комплекти золотих і срібних нагород, а другі місця – бронзові.

Всі ігри в обох лігах були видовищними та проходили у боротьбі від першої до заключної хвилини. У результаті двобоїв призові місця розподілились наступним чином:

Вища ліга

1 місце – СК «Все для даху» (Первомайськ);

2 місце – СДЮСШОР «Миколаїв»-2013;

3 місце – «Сокіл» (Вознесенськ).

4 місце – СДЮСШОР «Миколаїв»-2014.

Перша ліга

1 місце – ДЮСШ Братське;

2 місце – МДЮСШ Новий Буг;

3 місце – Victory (Первомайськ);

4 місце – ДЮСШ Єланець.

Усі команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а також отримали подарунки від губернатора Віталія Кіма, Гуманітарного штабу при Миколаївській ОВА та Асоціації футболу Миколаївської області.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів