Відбувся фінал київської шкільної баскетбольної ліги

1242

29 травня в спортивній залі спеціалізованої школи №173 Солом’янського району міста Києва відбулись фінальні матчі Київської шкільної баскетбольної ліги 5х5.

За звання кращих змагалися команди столичних шкіл: за І-ІІ місця боролися Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 Голосіївського району та Спеціалізована школа №277 Деснянського району, за ІІІ місце – спеціалізована школа №185 ім. Володимира Вернадського з поглибленим вивченням фізико-математичних дисциплін Святошинського району та Гімназія №109 ім. Тараса Григоровича Шевченка Печерського району.

В запеклій боротьбі впевнену перемогу здобула школа №269, з рахунком 79:55, ІІ місце посіла команда школи №277 та ІІІ місце виборола школа №185, з рахунком 45:27.

Переможці були нагороджені дипломами Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Також цінні подарунки спортсмени отримали від Федерації баскетболу міста Києва.

Окрема подяка спеціалізованій школі №173 за надану можливість провести фінал в їх спортивній залі, головному організатору змагань, президенту Київської шкільної баскетбольної ліги – Дмитру Леонідовичу Базелевському та ПАТ КБ Глобус Банк, в особі голови правління Сергія Генадійовича Мамедова, а також всім причетним та небайдужим до проведення змагань.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів