Відбувся обласний практичний семінар для фахівців фізичного виховання ЗЗСО

63

В Березанському ліцеї Березанської селищної ради 12 вересня 2023 року відбувся обласний практичний семінар педагогічних працівників “Активізація рухового режиму учнівської молоді на основі популяризації здорового способу життя та використання сучасних видів фізкультурно-оздоровчої діяльності в закладах загальної середньої освіти”, який організували та провели спільно Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ (начальник Олександр Кулішов), Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Миколаївської області (начальник Анастасія Смоляк), Березанський ліцей Березанської селищної ради (директор Альона Радченко) при підтримці Березанського селищного голови Валерія Хомицького.

Після урочистого виконання державного гімну України та офіційного відкриття методичного заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали свої життя за свободу та незалежність України, подякували Збройним Силам України за можливість жити та займатися улюбленою справою.

Граціозні, творчі учениці ліцею подарували гостям танцювальну композицію “З Україною в серці”.

За дорученням Народного депутата України Олександра Пасічного привітати учасників семінару приїхав його помічник – Ігор Кликов, який побажав всім присутнім скорійшої Перемоги, поздоровив з пройдешнім Днем фізичної культури і спорту України та вручив дітям від депутата гарні подарунки.

Також заклад освіти та його учні за активну участь в Олімпійському тижні-2023 нагороджені тематичними подарунками від Відділення НОК України в Миколаївській області (Дмитро Фалько , Андрій Кротов , Ольга Блау, Олександр Лопатін).

З привітальною промовою до учасників події звернувся Березанський селищний голова Валерій Хомицький.

Головний спеціаліст Миколаївске обласне відділення (філія) КФВС МОНУ Олена Мошків під час урочистостей подякувала господарям заходу за теплу зустріч, привітала всіх присутніх від голови Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України –  Вадима Стеценка та начальника Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС МОН Олександра Кулішова; під час теоретичного кейсу виступила з питанням “Стратегія розвитку фізичного виховання та спорту в закладах освіти Миколаївської області”, вручила відзнаки Комітету педагогічним працівникам Миколаївщини за сумлінну працю, професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед здобувачів освіти та нагороди обласного відділення призерам обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України – Березанському, Коблівському, Трихатському та Ольшанському ліцеям.

Також в теоретичній частині семінару виступили:

– Анастасія Смоляк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради “Фізична активність – запорука здорових та успішних людей”,

– Альона Радченко, директор Березанського ліцею “Березанський ліцей – курс на успіх”,

Ірина Добровольськавчитель фізичної культури Миколаївського ліцею №55 “Шкільні ліги”,

– Олена Хлівна-Андреєва фасилітатор Національної стратегії освіти і науки України “Візія майбутнього освіти України”

У руховому кейсі учасники семінару знайомилися з новими та відпрцьовували вже знайомі рухові активності Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН: “Рух – це здорово!”, “Козацька ліга”, “Cool Race”, “Cool Games”, “Козацький гарт, “Challenge Fest”.

Також колективом Березанського ліцею були проведені патріотичний квест “Від козаків до кіборгів” та драйвова руханка “Sport Life 2023”.

Менторами зазначених заходів виступили педагогічні працівники, у т.ч. вчителі фізичної культури Березанської, Чорноморської, Новоодеської, Миколаївської міської, Мішково-Погорілівської територіальних громад та Мішково-Погорілівської ЗОСШІ МОР.

Також вчителі фізичної культури Наталья Ступак , Юрій Ємєлін, Олена Алєксєєва, Марина Блакитна поділилися з колегами своїми авторськими лайфаками.

Під час семінару працювали виставки спортивних здобутків ліцею, методичної літератури, спортивного інвентарю тощо.

Наприкінці заходу організатори, модератори та коучі семінару були нагороджені подяками обласного відділення КФВС МОНУ, а всі учасники отримали сертифікати за участь в заході.

Наприкінці зустрічі господарі ліцею пригостили своїх гостей смачним обідом.

Дякуємо всім колегам, що знайшли можливість приїхати, активно попрацювати, поспілкуватися, поділитися своїм досвідом та здобути нові знання!

Від всіх учасників семінару щиро дякуємо господарям заходу за гостинність, відкриті серця, креативність, грандіозну підготовку, професіоналізм, затишну дружню атмосферу та смачний обід!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів