Відбувся онлайн-семінар для керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївщини

755

Згідно з планом роботи Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 27 листопада відбувся онлайн-семінар для керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

Учасників семінару привітав начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов. 

Практична робота складалася з двох етапів: перший – ознайомлення учасників з досвідом організації і проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну. Керівник фізичного виховання Інна Терещенко широко розкрила тему «Впровадження інноваційних підходів в освітній процес, як спосіб підвищення мотивації учнів до занять фізичної культурою». Під час доповіді особливу увагу приділено пріоритетним напрямкам роботи закладу з питань фізичного виховання та спорту організації навчальних занять з фізичної культури зі здобувачами освіти в умовах змішаної та дистанційної форм навчання. Інна Терещенко висвітлила досвід роботи з організації процесу навчання з предмету «Фізична культура» та зворотнього зв’язку з учнями за допомогою сучасних інтернет-ресурсів. 

У другій частині онлайн-семінару начальник відділу Світлана Юсупова довела до відома учасників план роботи на грудень 2020 року. Зокрема, проведення онлайн-змагань «Sport in our life» («Спорт у твоєму житті») серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Учасників ознайомлено з регламентом змагань, системою їх проведення та підведення підсумків, надано методичні рекомендації щодо виконання запису відео змагальних вправ.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки висловлює подяку за надання методичної допомоги: голові циклової комісії Фізичного виховання та Захисту Вітчизни Миколаївського політехнічного коледжу Леоніду Ізбашу, викладачу фізичного виховання Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету Євгену Рябову, керівнику фізичного виховання Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва Леоніду Леоненку, викладачу фізичного виховання Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій Костянтину Румянцеву, керівнику фізичного виховання Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій Тетяні Семеновій.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів