Відбувся онлайн-семінар для спеціалістів відділ освіти територіальних громад Миколаївської області 

821

25 лютого відповідно до Плану роботи, з метою надання методичної допомоги спеціалістам управлінь, відділів освіти територіальних  громад Миколаївської області, які відповідають за фізичне виховання та спорт у закладах освіти, Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  проведено онлайн-семінар на тему: «Організація  та  проведення спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів серед учнів закладів загальної середньої освіти».

Онлайн-семінар проведено у додатку ZOOM.  У заході взяли участь 49 спеціалістів об’єднаних територіальних громад.

У першій частині заходу начальник відділу Світлана Юсупова окреслила основні напрямки забезпечення необхідного обсягу рухової активності учнів у навчальний та позашкільний час: втілювати інноваційні підходи до розвитку фізичного виховання і  спорту серед учнівської молоді; створити умови для того, щоб школярі, хотіли займатись фізичним вихованням та спортом не примусово; залучати всі вікові категорії учнів для участі у заходах.

Головний спеціаліст Н. Гаєвська розглянула основні аспекти проведення ХХ обласних Спортивних ігор серед учнів ЗЗСО Миколаївської області у ІІ півріччі 2021 року. Зокрема, визначено види спорту, які включено до програми змагань, роки народження учасників, які братимуть участь у змаганнях, кількість та склад груп територіальних громад, у яких змагатимуться учасники та умови підбиття загальнокомандних підсумків. 

Особливу увагу приділено проведенню організаційно-практичних заходів, які необхідно здійснити управлінням, відділам освіти  територіальних громад для якісного проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів. Наведено приклади планів роботи для спеціалістів, які відповідають за організацію та проведення заходів, саме у територіальніій громаді. Надано повний перелік та зразки документації, необхідної для проведення заходів.

Учасникам надано роз’яснення щодо умов яких необхідно дотримуватись для безпечного проведення заходів.

У ІІ частині семінару – практичному модулі до уваги спеціалістів надано методичні відеорекомендації з проведення естафет, які входять до програми обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games». 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів