Відбувся онлайн захід “Олімпійська вітальня” в рамках святкування Олімпійського дня 2022

610

23 червня 2022 року відбувся спільний пілотний онлайн проєкт Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Луганського і Донецького обласних та Київського міського відділень (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace!

У заході взяли участь вихованці, вчителі, тренери-викладачі закладів освіти і спортивних шкіл та представники і керівники вищезазначених відділень КФВС МОН та Луганського обласного відділення НОК України.

Гостею зустрічі була українська багатоборка, чемпіонка світу і Європи серед юніорів, багаторазова чемпіонка України Аліна Шух. Аліна поділилась з учнями історією своєї спортивної кар’єри, своїми досягненнями та досвідом. Діти активно приймали участь – задавали Аліні безліч питань про її ставлення до спорту, її виступи, її хобі та життя. Обговорення було жвавим та цікавим, діти з захопленням спілкувались та ділились своїми історіями. 

По закінченню зустрічі Аліна обрала двох переможців, які задали їй найцікавіші питання, саме вони отримають подарунки від Луганського обласного відділення НОК України.

Під час заходу учасники запропонували проводити такий захід з залученням учнів регулярно в рамках Олімпійського тижня.

Київське міське відділення (філія) КФВС МОН, на чолі з начальником Сергієм Бобровником, висловлюють слова вдячності за ініціацію та долучення до створення даного проєкту начальнику Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН, голові Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктору Острєцову. 

Сподіваємось, що зустрічі такого формату стануть регулярними та до них долучатимуться щоразу більше учасників.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів