Відбувся семінар-нарада з суб’єктами олімпійського руху

607

Протягом 23-26 листопада буде проведено семінар-нараду в онлайн-режимі з суб’єктами олімпійського руху про розвиток олімпійського руху та основні завдання в діяльності Національного олімпійського комітету  та його відділень.

23 листопада відбулась перша онлайн-зустріч, відкриття якої розпочалось з вітальних слів Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, президента НОК України Сергія Бубки та голови Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Олександра Корінного.

Після чого відбулось урочисте підписання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України. Також виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко провела віртуальне вручення пам’ятних сувенірів ювілярам регіональних відділень та за їх високі досягнення.

Заступник Міністра молоді та спорту України, перший заступник голови Відділення НОК України у Чернігівській області Ніна Лемеш виступила з презентацією програми «Стратегія розвитку фізичної культури та спорту України до 2028 року».

Також під час наради був продемонстрований відео-фільм Олімпійський урок #BeActive 2020.

Наприкінці наради були заслухані звіти про роботу та проведення заходів обласних відділень НОК України: Донецького, Дніпропетровського, Черкаського, Чернігівського, Вінницького, Житомирського та підбиті підсумки роботи першого дня семінару.

Висловлюємо слова вдячності завідувачу кафедри фізичного виховання Центральноукраїнського національного технічного університету Володимиру Ковальову за організацію та супровід семінару та за запрошення приєднатися до обговорення даної теми.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів