Відбувся семінар-тренінг з чирлідингу для вчителів Харківської області

1033

28 лютого на базі КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради»  та фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль» відбувся семінар-тренінг за темою «Впровадження чирлідингу до процесу фізичного виховання школярів». В заході прийняли участь вчителі фізичної культури, хореографи навчальних закладів Харківської області  та міста Харкова, учні закладів загальної середньої освіти – всього понад 70 учасників.

На Харківщині, від імені директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариси Карпової, учасників семінару привітала начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова.

Своїм досвідом та інноваційними впровадженнями ділився президент Федерації чирлідингу та чирспорту України Андрій Боляк. 

Дякуємо за всебічну підтримку у реалізації даного проекту начальнику відділу освіти, культури молоді та спорту Пісочинської селищної ради Біловій Юлії, методисту з фізичної культури Марковій Ользі та директору КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» Волобуєвій Галині.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіта і науки України

Коментарі

коментарів