Відбувся вебінар на тему розвитку масового футболу у регіонах

287

6 квітня відбулась третя частина серії вебінарів присвячених темі розвитку масового футболу у регіонах. Організаторами заходу виступають ГС «Українська асоціація футболу» та Союз європейських футбольних асоціацій. 

Тема цього вебінару присвячена комерційній стабільності регіональних асоціацій футболу. 

В онлайн зустрічі взяли участь представники УЄФА, УАФ, національних асоціацій країн Європи, регіональних асоціацій футболу України, місцевих футбольних клубів, профільних міністерств та структурних підрозділів, представники національних асоціацій Португалії, Польщі, Німеччини та Англії та керівники обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Розпочали третю частину вітальними словами Андрій Павелко, президент УАФ, член Виконкому УЄФА та Андрій Бондаренко, заступник Генерального секретаря УАФ, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Тему вебінару розкрив Ліам МакГроерті, менеджер департаменту бізнес-розвитку національних асоціацій УЄФА,  розповівши, що саме комерційна стабільність є одним з ключових факторів розвитку регіональних асоціацій футболу.

До доповідачів приєдналися Грітт Бронінг, департамент бізнес-розвитку національних асоціацій, презентувавши програму УЄФА «Футбольні федерації майбутнього»: розвиток масового футболу (компонент «Участь») та її ключові фактори і Шон МакАліф, консультант УЄФА Grow, продемонструвавши зразок комерційної пропозиції для співпраці для регіональних асоціацій футболу.

Також провідним європейським досвідом створення футбольних асоціацій обмінялися представники національних асоціацій Португалії, Польщі, Німеччини та Англії, які розповіли про їх філософію, структуру, стратегію, ресурси, важливість залучати до співпраці місцеву владу, інші клуби, партнерів і спонсорів. Також було наголошено про важливість створення вдалої презентації програм – це надає змогу залучити більше партнерів та інвестицій. 

Дякуємо за можливість долучитися до обговорення даної теми. 

Очікуємо на наступні зустрічі.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів