Відбувся вебінар щодо розвитку масового футболу у регіонах

691

27 квітня відбулась четверта частина серії вебінарів присвячених темі розвитку масового футболу у регіонах. Організаторами заходу виступають ГС «Українська асоціація футболу» та Союз європейських футбольних асоціацій. 

Сьогоднішня тема присвячена соціальному впливу футболу та сталого розвитку. Також в цьому вебінарі були презентовані результати дослідження соціального повернення від інвестицій у масовий футбол.

В онлайн зустрічі взяли участь представники УЄФА, УАФ, національних асоціацій країн Європи, регіональних асоціацій футболу України, місцевих футбольних клубів, профільних міністерств та структурних підрозділів, ОТГ, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнес-структур та інші.

Розпочали вебінар вітальними словами Андрій Павелко, президент УАФ, член Виконкому УЄФА та Андрій Бондаренко, заступник Генерального секретаря УАФ, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Денні Бісланд, ментор УЄФА та менеджер програми Grow Шотландської асоціації футболу розповів про цілі сталого розвитку та футбол на прикладі Шотландської асоціації футболу.

Про результати дослідження цінності масового футболу в Україні за моделлю соціальних повернень від інвестицій (SROI) доповів Тім Крабб, керівник агенції “Substance”, партнер УЄФА у напрямку SROI. Цікавою була доповідь Ігоря Янковича, ментора УЄФА Grow з розвитку масового футболу про важливість та особливості збору даних у роботі з масовим футболом.

Також було приділену увагу співпраці з урядовими установами на реалізацію державної політики у різних сферах на національному та регіональному рівнях: роль та можливості масового футболу.

Підсумував вебінар Ліам МакГроерті, менеджер департаменту бізнес-розвитку національних асоціацій УЄФА, наголосивши на цілях сталого розвитку, що були представлені Генеральною асамблеєю ООН у 2015 році, які мають бути орієнтиром та демонструвати внесок до глобальних дій задля сталого розвитку.

Щиро вдячні за цікаві доповіді, корисну інформацію. Сподіваємось, що ці глобальні цілі глобального розвитку стануть планом для досягнення кращого та більш стабільного майбутнього для всіх.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів