Відбувся відкритий чемпіонат Києва з перетягування канату

1241

23 травня на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулись змагання Відкритого чемпіонату м. Києва з перетягування канату у приміщенні. Участь в цих змаганнях, організаторами яких виступили Київська федерація найсильніших атлетів і перетягування канату і Департамент молоді і спорту КМДА, взяли 13 чоловічих і 6 жіночих команд.

Приємно відзначити, що 18 з них представляли саме студентські команди 9 закладів вищої освіти України, 14 з яких є командами 7 закладів освіти міста Києва (КНТЕУ, ВІТІ ім. Героїв Крут, НаСБУ, НАВС, НАУ, приватний Київський медичний університет, ТНУ ім. Вернадського).

Господарі змагань – студенти Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь в змаганнях 6 складами команд «Atlants», 4 чоловічих (Boss, Royal, Junior i Simpl) та 2 жіночі (Wild Cats i Girls). Адже саме в КНТЕУ цей вид спорту отримав найбільший свій розвиток, всіляко підтримується ректором університету Анатолієм Мазаракі та завідувачем кафедри фізичної культури В’ячеславом Гамовим, студенти КНТЕУ формують основний склад збірної команди України і у 2020 році стали першими, хто представив Україну на світовій арені у цьому виді спорту за останні двадцять років – чемпіонаті Світу з перетягування канату у приміщенні!

То ж результат цих змагань був передбачуваним. Серед чоловічих команд весь п‘єдестал за командами Atlants! Золото виборола команда Atlants Boss, срібні нагороди у Atlants Royal, а бронзовими призерами стала комана Atlants Junior.

Серед жіночих команд золото і срібло також у Atlants Girls і Atlants Wild Cats відповідно! Тож Атланти з КНТЕУ вибороли 5 кубків чемпіонату!

А ось бронзовими призерами серед жінок стала команда Національного авіаційного університету, яка декілька років поспіль бере участь у чемпіонатах України з перетягування канату і з кожним роком продовжує покращувати свій результат!

Щиро вітаємо переможців і призерів змагань! Бажаємо подальших успіхів і постійного прогресу! А також щиро вдячні адміністрації всіх закладів освіти, що направили команди на змагання, за підтримку і спільний розвиток студентського спорту!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України