Відбувся Всеукраїнський меморіал пам’яті Галини Зуб з веслування

1266

Згідно плану спортивно-масових заходів НОК України на 2020 рік, при підтримці Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, в смт Шацьк, на базі дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся XXXIV Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб серед юнаків та дівчат 2005-2008 р.н.

Наприкінці серпня до Шацька прибули 152 юних веслувальника з Івано-Франківської, Львівської, Волинської областей України та міста Києва. Серед них – і юні спортсмени Шацької ДЮСШ (директор Сергій Стаднік).

Перегони на воді озера Велике Чорне відбувались у цікавій і захоплюючій боротьбі. 

В результаті змагань веслувальники Шацької ДЮСШ завоювали 19 медалей, подолавши дистанції 200, 500 і 1000 м, зокрема:

І місце посів Владислав Занюк, ІІ вибороли Віктор Матющенко, Анастасія Литвинчук, Арсен Шило, Ярослав Карпук, Софія Романович, Вікторія Забродоцька, а ІІІ місце – у Аліни Кривицької, Ангеліни Горової та Софії Фаренюк.

Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі Шацької ДЮСШ Василь Жипа, Леонід Цюп’ях, Микола та Ігор Романовичі.

Переможці та призери змагань, їх тренери, отримали дипломи та примірники літератури на олімпійську тематику, тематичні футболки від НОК України, кубки та медалі від Шацької селищної ради та організаторів.

На церемонії нагородження були присутні Людмила Цевух, в.о. Шацького селищного голови, Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Анатолій Цьось, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, представники ВНОК України у Волинській області та Волинського відділення (філії) КФВС МОН України та  Любов Клімова, сестра Галини Зуб, викладачка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімп».

Учасники змагань, їх тренери подякували спонсорам (Василю Печуку, Анатолію Полінкевичу, Володимиру Матлаху, Людмилі Цевух), які надали фінансову підтримку спортивній події.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів