Відбувся зимовий Чемпіонат Чернівецької області з Бейсболу-5 серед ЗЗСО

60

5 та 6 січня 2023 року Чернівецьким обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Федерація бейсболу і софтболу Чернівецької області» на  спортивній базі Чернівецького ліцею №20 Чернівецької міської ради проводився зимовий Чемпіонат Чернівецької області з Бейсболу-5 у закритих приміщеннях серед закладів загальної середньої освіти. 

 На святі юних учасників привітали начальник Чернівецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелій Жукотинський та голова ГО «Федерація бейсболу і софтболу Чернівецької області» Ростислав Грінчук.

 Приємно відзначити, що учні Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 вперше брали участь у змаганнях такого рівня. І хоча їм не вдалося перемогти більш титулованих та досвідчених команд, вони мали можливість вдосконалити свою майстерність, поспілкуватися з однолітками та відчути спортивний азарт змагань бейсболу.

 У фінальних перегонах першість виборювали 4 команди: Мамаївської територіальної громади, Чернівецького ліцею №18 фізико-математичного профілю Чернівецької міської ради, Чернівецького ліцею №19 ім. О. Кобилянської Чернівецької міської ради та Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Чернівецької міської ради.  

1 місце – здобула команда Мамаївської територіальної громада, 

2 місце – Чернівецький ліцей №18 фізико-математичного профілю,                       

3 місце – Чернівецький ліцей №19 ім. О. Кобилянської,

4 місце – Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів